Merakla beklenen LG G3’e dair elde edilen bir sızıntı, cihazın ne görseli ne de fabrikasyon süreci hakkında; ortaya çıkan şey LG G3 kılıfları ve buna göre tasarım değişmiyor.

 

Merakla beklenen LG G3‘e dair elde edilen bir sızıntı, cihazın ne görseli ne de fabrikasyon süreci hakkında… Ortaya çıkan şey Aliexpress adlı online kılıf satış platformunun LG G3 kılıfları ve eğer aşağıda göreceğiniz görsel gerçekten LG G3 için hazırlanmış kılıflara aitse LGG3‘te LG G2modelindeki tasarım anlayışını değiştirmiyor.

 

Şirketin LG G3 ile öncül model G2 ileküresel düzeyde elde ettiği başarıyı sürdürmeyi amaçlayan bir modeli duyurması beklentisi devam ediyor. Buna karşın elde edilen bu sızıtı, tasarım anlamında tüknoloji meraklılarının beklentilerini minimize etmesini gerekli kılıyor.

Sızıntıdan yola çıkılacak olursa LG G2’ün arka yüzünde yer alan kamerası ve kudretli arka düğme form faktörü aynı şekilde G3’te de yer alıyor. HTC One M8’deki gibi kameranın üzerinde yer alan değişiklik ya da Samsung Galaxy S5’teki gibi bir parmak okuyucu türünde farklılık LG G3’ün arka yüzünde söz konusu olmuyor. Ön yüzünde de bir değişiklik yok gibi görümüyor.

 

Kaynak: www.shiftdelete.net

Bu alana reklam verebilirsiniz!